Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych rok szkolny 2015/16

11 kwietnia 2016 roku w hali MOSiR w Sandomierzu odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/16. W zawodach uczestniczyły trzy zespoły, które grały każdy. Wyniki spotkań przedstawiają się następująco:

I LO Sandomierz – II LO Sandomierz 18:11 (10:8)
LO nr III Ostrowiec – II LO Sandomierz 13:13 (6:6)
I LO Sandomierz – LO nr III Ostrowiec 19:16 (9:10)

Natomiast tabela końcowa :

1.  I LO Sandomierz 2 4 37:27
2.  LO nr III Ostrowiec 2 1 29:32
3. II LO Sandomierz 2 1 24:31


Nasze liceum reprezentowali:  Mateusz Adamski, Adrian Borek, Hubert Czeski, Dawid Góralski, Maciej Jabłoński, Bartosz Jedlikowski, Michał Kuzdak, Stanisław Mrugała, Patryk Piwnik, Karol Zalewski.Opiekę nad zawodnikami sprawowała Małgorzata Turek
W 28 minucie meczu LO nr III Ostrowiec – I LO Sandomierz kontuzji lewej nogi doznał zawodnik naszej szkoły Maciej Jabłoński.  Jego brak na parkiecie nie pozostał bez wpływu na końcowy wynik meczu.Na zakończenie zawodów dyplomy zespołom wręczył Wiesław Kepel, przewodniczący Komisji Sportu Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Kielcach.

Finał wojewódzki odbędzie się 26 kwietnia w Końskich