Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Osiągnięcia i sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Olimpiady:

Nazwa olimpiady/ etap

organizator

etap

Uczestnicy- uczniowie

klasa

Zajęte miejsce

opiekun

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Uniwersytet Przyrodniczy  w Poznaniu, Współorganizatorem jest Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie

szkolny

3 osoby

2 osoby

6 osób

3e

2d

2b

2 osoby - kwalifikacja do etapu okręgowego

 

 

 

J. Sienniak-Romańska

okręgowy

Maja Malanowska

Natalia Krupa

 

3e

3e

udział

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Liga Ochrony Przyrody

szkolny

2 osoby

4 osoby

2d

1d

udział

XLIII Olimpiada Języka Angielskiego

 

szkolny

1 osoba

1 osoba

3 osoba

 

1b

2b

3c

udział

A. Barańska

M.  Dytkowska

A. Pocheć-Paluch

Olimpiada Języka Francuskiego

Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce

szkolny

4 osoby

1b

udział

Alicja Samot

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Uniwersytet Wrocławski

szkolny

 8 osób

2c

udział

 

 

Justyna Górska

Olimpiada Statystyczna

GUS

szkolny

7osób

2c

udział

Olimpiada Statystyczna

GUS

szkolny

9 osób

3c

3 osoby-

kwalifikacja do okręgu –                    

 

 

 

 

M. Mularska

 

okręgowy

A. Rysiak,                      

B. Ogonowski,               

N. Ziółkowska

3c

3c

3c

udział

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Uniwersytet Wrocławski

szkolny

3 osoby

5 osób

2d

3b

udział

Olimpiada Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie

UW

okręgowy

Natalia Baka

Wiktoria Kozieł

Oliwia Mazur

Klaudia Wierzbicka

Maria Zielińska

Natalia Strawczyńska

1d

1d

1d

1d

1d

1a

udział

Udział

Kwalifikacja do centralnych

Udział

Kwalifikacja do centralnych

udział

 

 

 

D. Grochulski

centralny

Oliwia Mazur

Maria Zielińska

1d

1d

Udział

udział

OLIMPIADA  DWIE DEKADY SOLIDARNOSCI

CENTRUM       

SOLIDARNOSCI

szkolny

Agnieszka Orłowska

Kinga Wielgus

2c

2a

 

Anna Budzeń

Okręgowy

 

Agnieszka Orłowska

Kinga Wielgus

2c

2a

IV miejsce

I miejsce

centralny

Kinga Wielgus

2a

finalistka

Olimpiada Przedsiębiorczości

Fundacja Promocji
i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych
z siedzibą w Warszawie

okręgowy

Paulina Boroń

Bartosz Kurek

1d

1a

udział

 

 

 

Artur Tofil

Olimpiada Filozoficzna

Polskie Towarzystwo Filozoficzne

okręgowy

Aleksandra Jaśkiewicz

3a

udział

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce

okręgowy

Daria Kwiatkowska

Aleksander Andzela

3b

1a

udział

Marzena Kusal

Artur Tofil

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Instytut Europeistyki, Wydziału nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, Uniwersytetu warszawskiego

szkolny

4 uczniów

1uczeń

 

1a

3b

Kwalifikacja do etapu okręgowego

 

 

Artur Tofil

Marzena Kusal

okręgowy

Bartosz Małek

Daria Kwiatkowska

1a

3b

udział

LXV Olimpiada Geograficzna

Olimpiada UJK Kielce

szkolny

Mateusz Wanat

1a

udział

Małgorzata Cholewińska

Olga Budzeń

3b

Kwalifikacja do etapu okręgowego

 

Grzegorz Ciździel

okręgowy

Olga Budzeń

3b

udział

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Naczelna Organizacja Techniczna

okręgowy

Patryk Bombiński

3c

udział

Jacek Jankowski

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

 blok B- Wynalazczość

Naczelna Organizacja Techniczna

wojewódzki

Natalia Baka

 

1d

I miejsce

 

 

Robert Warda

centralny

Natalia Baka

1d

finalistka

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

 blok A- Innowacje techniczne

Naczelna Organizacja Techniczna

wojewódzki

Kamila Kurian

Natalia Krupa

 

1d

3d

I miejsce

Robert Warda

Barbara Cecot

Aleksandra Mruk

Dominik Płaza

 

 

I miejsce

Dorota Kamińska

centralny

Kamila Kurian

Natalia Krupa

1d

3d

 

laureatki

Robert Warda

Barbara Cecot

Aleksandra Mruk

Dominik Płaza

2d

2d

 

udział

Dorota Kamińska

 

 

Konkursy:

Nazwa konkursu/ etap

organizator

Uczestnicy- uczniowie

klasa

Zajęte miejsce

opiekun

 Powiatowy XIV Przegląd Pieśni Patriotycznej

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Św.

Inez Czajkowska

1a

II miejsce

Lucyna Książek

Ogólnopolski konkurs:

„Niepodległa – wykreuj własną niepodległą”

UMCS w Lublinie

Instytut Humanistyczny

Wydział Historii

Klaudia Kołodziej

Sandra Bojara

Oliwia Mazur

1a

1a

1d

udział

Wojewódzkie Mistrzostwa I Pomocy PCK

PCK

Kamila Kurian

Paweł Kępiński

Krzysztof Skalmierski

Dominik Płaza

Katarzyna Gołasa

1d

1d

2d

2d

2d

II miejsce

D. Grochulski

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Geologicznej

Uniwersytet Warszawski

Wydział Geologii

Martyna Kasprowicz

2b

finalistka

 

 

Grzegorz Ciździel

Ogólnopolski Konkurs PTTK

„Moja Ojcowizna”-

etap wojewódzki

PTTK

im. St. Jeżewskiego Ostrowiec Św.

Iga Niebutkowska

 Aleksandra Rogala

1b

2b

2 miejsce

2 miejsce

„Inny Herbert”

Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie

Kinga Kwiatkowska

Aleksandra Rogala

3b

2b

III miejsce

 udział

Krystyna Kozieł

Wyobraź sobie Miasteczko Praw Człowieka

międzynarodowy

Association Regards d`Enfants w Strasburgu

Natalia Krutina 

1a

udział

 

 

 

 

 

 

Alicja Samot

Międzyszkolny Konkurs Poezji Francuskiej “Zen Maz”-powiatowy

LO nr I im. Staszica

Oliwia Domańska

Karolina Zakrzewska

Wiktoria Maj

Wiktor Gałka

Karina Staniek

2c

2d

1c

1b

1b

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

III miejsce

II miejsce

Poznaj z nami Francję. Quiz o kulturze i języku francuskim (ogólnopolski)

Instytut Francuski w Polsce

Natalia Lisicka

Olimpia Pocheć

Aleksandra Słapek

3b

2d

2d

laureatki

V Wojewódzki Konkurs Tłumaczeniowy i Literacki w języku francuskim

Liceum Żeromskiego w Kielcach

Agnieszka Matyjasek

Aleksandra Jaśkiewicz

3a

3a

I nagroda

wyróżnienie

III Powiatowy Matematyczny Konkurs Czar Par

LO nr III im. Wł. Broniewskiego

Patrycja Jeziorska

Jakub Ogonowski

1a

1c

I miejsce

III miejsce

Dorota Maleszak

Małgorzata Mularska

Kangur matematyczny

 

1c- 5 uczniów

1c

udział

Małgorzata Mularska

Matematyka bez granic

Uniwersytet Zielonogórski

ogólnopolski

Klasa 1c

1c

III miejsce w województwie

Matematyczny Maraton Maturalny- wojewódzki

Politechnika Świętokrzyski

6 osób

3c

udział

Karcz Natalia

3c

Wyróżnienie

Konkurs matematyczny Alfik

Łowcy Talentów JERSZ

21 osób

 

Natalia Baka

Paweł Kępiński

Katarzyna Jońca

Bartosz Paszkiel

1c,2c,1d

udział

 

20miejsce w woj.

29m w woj.

32m w woj.

34m w woj.

R. Warda,                 

J. Górska,

M. Mularska

I Świętokrzyski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Fundacja im. Stefana Artwińskiego w Kielcach

B.Cichocki

P.Świstak

R. Kowalska

D. Kwiatkowska

J.Czaja

A. Bednarska

A. Andzela

2b

2b

2b

3b

1c

1c

1a

udział

udział

udział

udział

Wyróżnienie  laureatka

udział

Marzena Kusal

    Artur Tofil

„Czyste środowisko – czyste powietrze” konkurs ogólnopolski/ finał

ogólnopolska kampania edukacyjna Smog finansowana przez Ministerstwo Edukacji

 

 Anna Jałocha

Sylwia Bednarska 

2a

2a

Laureatka

laureatka

Dorota Kamińska

Ogólnopolski Konkurs „Faces of America”

UMCS Lublin

Aleksandra Rogala

Monika Jędrzejewska

Bartosz Cichocki

2b

2b

2b

IV miejsce

Agnieszka Pocheć-Paluch

Marta Dytkowska

pt.:  „In Your element” międzynarodowy

European Young Chemists´ Network

Bartosz Janik

Karolina Wielgus

Krzysztof Skalmierski

Krystian Kosiorowski

2d

2d

2d

2d

udział

Dorota Kamińska

Ogólnopolski konkurs Chemiczny ALCHEMIK

 

Wierzbicka Klaudia

Krupa Natalia

Błajszczak Aleksandra

Kolasa Wiktoria

Zwierzyk Aleksandra

Pękalska Julia

Kurian Kamila

Budzisz Oliwia

Amanowicz Karina

I D

III E

1c

III E

I D

I D

I D

I D

I D

Złoty dyplom

Srebrny Dyplom

srebrny dyplom

Barbara Cecot