Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces uczennic Broniewskiego w konkursach o regionie świętokrzyskim

Uczennice naszego liceum odniosły sukces w konkursach o naszym regionie.
W dniu 14 marca w siedzibie Oddziału Świętokrzyskiego PTTK im. Stanisława Jeżewskiego w Ostrowcu Św. ogłoszono wyniki etapu oddziałowego XXIII Konkursu "Moja Ojczyzna w Dolinie Kamiennej" oraz etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę".


II miejsce w etapie wojewódzkim zajęła Iga Niebutkowska, uczennica klasy 1b, za pracę multimedialną"Ostrowiec Świętokrzyski w oczach mojej babci".
Również II miejsce zajęła Ola Rogala, uczennica klasy 2b,także za pracę multimedialną "Harcerstwo w Ostrowcu Świętokrzyskim". Opiekunem uczennic był nauczyciel geografii naszego Liceum, p. Grzegorz Ciździel.
Gratulujemy nagrodzonym i ich opiekunowi.

  • kg1