Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aleksandra Kępa z LO nr III im. Wł. Broniewskiego w Ostrowcu Św. wśród „Siedmiu wspaniałych”

W miniony poniedziałek w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach wręczono wyróżnienia dedykowane uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przyznawane za wybitne osiągnięcia sportowe. Z ogromną przyjemnością informujemy, że wśród nagrodzonych za rok 2016 znalazła się uczennica Liceum Broniewskiego -Aleksandra Kępa, która swoje sukcesy odnosi w fitnessie.  Nagrodę swoją odebrała z rąk wicekurator oświaty, Renaty Rabczyńskiej  w obecności dumnej mamy i równie dumnego dyrektora naszej szkoły, p. Roberta Wardy.
Sukcesy Oli są naprawdę wielkie.

 

Tylko w 2016 roku przedstawiają się następująco:

Zawody ogólnopolskie
•    Mistrzostwa Polski w Fitness seniorów Białystok 2016- 1 miejsce
•    Mistrzostwa Polski w Fitness Juniorów  Warszawa 2016- 1 miejsce
•    Puchar Polski, Mińsk Mazowiecki- 2016- 1m
•    Mistrzostwa Polski Szkól Ponadpodstawowych,  Mińsk Mazowiecki  2016- 1 miejsce
Zawody międzynarodowe
•    Arnold Amateur IFBB Championships, Columbus Ohio 2016- 1 miejsce
•    Arnold Classic Amateur IFBB, Asia Hong Kong 2016- 1 miejsce
•    Grand prix Baikal cup, Irkuck Rosja 2016- 1 miejsce
•    Mistrzostwa Europy Juniorów, Barcelona, Hiszpania  2016- 5 miejsce
•    Mistrzostwa Europy Seniorów, Barcelona, Hiszpania  2016- 6 miejsce
•    Mistrzostwa Świata Seniorów, Białystok, Polska  2016- 3 miejsce

Sukces Aleksandry jest dla naszego liceum szczególnym wyróżnieniem i powodem  do wyrażenia naszego uznania.

  • sw1
  • sw10
  • sw2
  • sw3
  • sw4
  • sw5
  • sw6
  • sw7
  • sw8
  • sw9