Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie projektu "IRRESISTIBLE"

18 maja 2016 roku w Collegium Maius UJ  została otwarta wystawa podsumowująca projekt IRRESISTIBLE  „Witamy w Nanośiwecie” . W przygotowaniu tej wystawy brało udział kilkadziesiąt osób - uczniów gimnazjów, techników i liceów, którzy wymyślili, zaprojektowali i wykonali eksponaty interaktywne. Z nasze szkoły na wystawie znalazły się trzy eksponaty: Wiedza kołem się toczy, Cechy idealnego naukowca, Katalizator samochodowy.

Eksponat  „Wiedza kołem się toczy” przygotowany przez grupę uczniów z klasy 2d (Kamil Szczurkiewicz, Paweł Rycąbel, Mateusz Pawlicki, Aleksandra Żuk, Klaudia Warzycka, Patrycja Świercz) zajął III miejsce w konkursie na najlepszy eksponat na wystawie. W uzasadnieniu jury czytamy: „za najefektywniejsze zaprezentowanie aspektów RRI, wciągające prowokującymi stwierdzeniami każdego odwiedzającego wystawę w interakcję, a jednocześnie wysoką elegancję eksponatu”.
Nagrodą była wycieczka dla całej klasy do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Zobacz wyniki konkursu:

  • wystawa01
  • wystawa02
  • wystawa03
  • wystawa04
  • wystawa05